Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Tytusa Trzecieskiego w Miejscu Piastowym

Plan lekcji

Klasa 1 - wychowawca p. Iwona Hadała

1.

8:00-8:45

wf

gim

e_wczes

15a

e_wczes

15a

e_wczes

15a

e_inform.

13a

2.

8:55-9:40

e_wczes

15a

wf

gim

j.angielski

15a

e_wczes

15a

wf

gim

3.

9:50-10:35

e_wczes

15a

e_wczes

15a

e_wczes

15a

e_muzycz.

15a

e_wczes

15a

4.

11:45-11:30

religia

15a

j.angielski

15a

religia

15a

e_wczes

15a

e_wczes

15a

5.

11:45-12:30

 

 

e_plast.

15a

 

 

 

 

e_wczes

15a

6.

12:40-13:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

13:30-14:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa 2 - wychowawca p.  Mariola Janowska

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

8:00-8:45

e_wczes

17a

e_wczes

17a

e_wczes

17a

e_wczes

17a

e_wczes

17a

2.

8:55-9:40

e_inform.

13c

e_wczes

17a

e_wczes

17a

wf

gim

j.angielski

17a

3.

9:50-10:35

e_wczes

17a

j.angielski

17a

wf

17a

e_wczes

17a

wf

gim

4.

11:45-11:30

e_wczes

17a

e_wczes

17a

e_muzycz.

17a

e_wczes

17a

e_plast.

17a

5.

11:45-12:30

 

 

religia

17a

religia

17a

 

 

e_wczes

17a

6.

12:40-13:25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

13:30-14:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa 4a - wychowawca p.  Agnieszka Przybyłowska

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

8:00-8:45

Plastyka

27a

J.ang.

25a

J.ang.

27a

Technika

14c

J.ang.

27a

2.

8:55-9:40

J.polski

25a

Matemat.

24a

J.polski

25a

Matemat.

24a

Religia

27a

3.

9:50-10:35

Matemat.

27a

Informat.

13c

Matemat.

24a

J.polski

25a

J.polski

25a

4.

11:45-11:30

Wf

Gim

Przyroda

27a

Przyroda

27a

J.polski

25a

Muzyka

14c

5.

11:45-12:30

Wf

Gim

Wf

gim

Godz.wych.

27a

Historia

26a

Wf

Gim

6.

12:40-13:25

Wych.rodz

27a

 

 

Religia

24a

 

 

 

 

7.

13:30-14:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa 4b - wychowawca p.  Elżbieta Kandefer

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

8:00-8:45

J.ang.

24a

Informat.

13c

J.polski

25a

 

 

J.polski

25a

2.

8:55-9:40

Matemat.

27a

Muzyka

14c

Przyroda

27a

J.polski

25a

Technika

21c

3.

9:50-10:35

J.polski

25a

Matemat.

24a

J.ang.

25a

Matemat.

24a

Przyroda

27a

4.

11:45-11:30

Historia

26a

Wf

Gim

Matemat.

24a

Wf

Gim

J.ang.

24a

5.

11:45-12:30

Religia

24a

J.polski

25a

Godz. wych

24a

Wf

Gim

Religia

24a

6.

12:40-13:25

Plastyka

25a

 

 

 

 

Wych.rodz

27a

Wf

Gim

7.

13:30-14:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa 5a - wychowawca p.  Bożena Szczepaniak

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

8:00-8:45

Matemat.

25a

J.ang.

27a

Matemat.

24a

Historia

26a

J.ang.

24a

2.

8:55-9:40

Historia

26a

Matemat.

21c

Informat.

13c

Matemat.

24c

J.polski

26a

3.

9:50-10:35

Wf

gim

Wf

gim

J.polski

26a

J.ang.

14c

Muzyka

14c

4.

11:45-11:30

Religia

27a

J.polski

26a

Wf

gim

J.polski

26a

Technika

21c

5.

11:45-12:30

Plastyka

25a

Religia

26a

Wf

gim

Geograf.

14c

Biologia

27a

6.

12:40-13:25

J.polski

26a

 

 

 

 

Godz.wych.

26a

 

 

7.

13:30-14:15

 

 

 

 

 

 

Wych.rodz

27a

 

 

 

Klasa 5b - wychowawca p.  Magdalena Świerczyńska

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

8:00-8:45

Matemat.

26a

Muzyka

14c

Historia

21c

Historia

21c

 

 

2.

8:55-9:40

J.ang.

24a

Matemat.

22c

Matemat.

22c

Matemat.

22c

J.polski

25a

3.

9:50-10:35

Plastyka

14c

J.ang.

25a

Technika

14c

Wf

Gim

Informat.

13c

4.

11:45-11:30

J.polski

25a

J.polski

25a

J.polski

25a

J.ang.

24a

Wf

gim

5.

11:45-12:30

Religia

27a

Biologia

27a

Godz.wych.

25a

J.polski

25a

Geografia

14c

6.

12:40-13:25

Wf

Gim

Religia

24a

Wf

gim

 

 

 

 

7.

13:30-14:15

Wych.rodz

27a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa 6 - wychowawca p. Lidia Skotnicka

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

8:00-8:45

J.angielski

24c

Matemat.

22c

J.polski

26a

J.polski

24a

J.polski

26a

2.

8:55-9:40

Matemat.

22c

J.polski

25a

J.polski

26a

Przyroda

27a

J.ang.

24a

3.

9:50-10:35

J.polski

24a

Przyroda

27a

Matemat.

22c

Matemat.

27a

Matemat.

22c

4.

11:45-11:30

Plastyka

21c

Religia

24a

Hist. i Społ

26a

Zaj.techn.

21c

Przyroda

27a

5.

11:45-12:30

Hist. i Społ

26a

J.angielski

24c

Wf

Gim

Wf

Gim

Wf

Gim

6.

12:40-13:25

Religia

24a

Godz.wych.

24c

Zaj.komp.

13c

 

 

Muzyka

14c

7.

13:30-14:15

Wf

Gim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa 7 - wychowawca p. Renata Leśniak

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

8:00-8:45

Geografia

14c

Historia

24a

Chemia

24c

Biologia

27a

J.niem.

14c

2.

8:55-9:40

Plastyka

14c

J.polski

26a

Geograf.

14c

J.polski

26a

Matemat.

22c

3.

9:50-10:35

J.niem.

24c

Muzyka

14c

Biologia

27a

Fizyka

22c

J.polski

26a

4.

11:45-11:30

J.ang.

14c

Matemat.

24c

Fizyka

22c

Matemat.

24c

J.polski

26a

5.

11:45-12:30

Chemia

24c

J.ang.

21c

Religia

21c

J.ang.

21c

Historia

26a

6.

12:40-13:25

Religia

22c

Wf

Gim1

Matemat.

22c

Wf

Gim1

Informat.

13c

7.

13:30-14:15

J.polski

26a

Wf

14a

Godz. wych.

14c

 

 

Wf

Gim1

 

Klasa 8 - wychowawca p. Agnieszka Mezglewska

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

8:00-8:45

J.polski

22c

Chemia

24c

Geogr.

14c

J.polski

24c

Biologia

24c

2.

8:55-9:40

J.niem.

24c

J.ang.

24c

Wos

24c

E_dla_bezp

14c

J.ang.

14c

3.

9:50-10:35

Historia

26a

Matemat.

22c

J.polski

24c

Wos

21c

J.niem.

24c

4.

11:45-11:30

Matemat.

22c

Fizyka

22c

Religia

21c

Fizyka

22c

J.polski

22c

5.

11:45-12:30

J.ang.

14c

Wf

Gim

Matemat.

24c

Godz.wych

22c

Matemat.

22c

6.

12:40-13:25

Wf

Gim

J.polski

22c

Wf

Gim

Informat.

13c

Historia

26a

7.

13:30-14:15

Religia

22c

J.polski

22c

Chemia

24c

Wf

Gim

 

 

 

Klasa 3G - wychowawca p. Elżbieta Gosztyła

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

1.

8:00-8:45

Historia

 

21c

J.polski

21c

Matemat.

22c

Fizyka

22C

Matemat.

22c

2.

8:55-9:40

E_dla_bezp

21c

Biologia

27a

J.polski

21c

J.polski

21c

Chemia

24c

3.

9:50-10:35

Matemat.

22c

Geogr.

21c

Historia

21c

Zaj.techn.

24c

J.ang.

21c

4.

11:45-11:30

J.niem.

24c

Informat.

13c

Zaj.techn.

14c

Zaj.artyst.

14c

J.niem.

24c

5.

11:45-12:30

Religia

21c

Matemat.

14C

Fizyka

22c

Matemat.

24c

J.polski

21c

6.

12:40-13:25

J.ang.

14c

Wf

Gim

Religia  

21c

Wf

Gim

J.polski

21c

7.

13:30-14:15

Godz.wych.

21c

Wf

Gim

Wf

Gim

 

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny