"Masz tę moc" - darmowa książka elektroniczna o koronawirusie dla dzieci

Jak wyjaśnić dzieciom, czym jest wirus, dlaczego ich życie stało się tak dziwne i jak zapobiegać jego rozprzestrzenianiu? Wydawnictwo Olesiejuk opublikowało świetnego, darmowego ebooka. To naprawdę profesjonalnie przygotowana publikacja z ciekawymi ilustracjami i rozsądną treścią. Książka przeznaczona jest dla dzieci i dla tych, którzy potrzebują wytłumaczyć najmłodszym w sposób jasny, zrozumiały i przede wszystkim spokojny, czym jest koronawirus i co robić, by się przed nim ustrzec.

Drodzy Czytelnicy, Rodzice, Nauczyciele, Ciocie, Wujkowie, Bracia, Siostry - wszyscy! Zależy nam, by książka poszła w świat i by absolutnie każda osoba, która jej potrzebuje, miała świadomość, że istnieje taka inicjatywa.

Pobierzcie PDF (link na dole) i czytajcie, gdzie tylko lubicie i gdzie dzieci czują się bezpieczne. Wyślijcie plik do kogo tylko chcecie. Niech się wieść niesie i szerokim strumieniem płynie do tych, którzy takiej książki potrzebują. Pomyślcie o paniach przedszkolankach z Waszego środowiska, o koleżankach i kolegach, którzy mają wokół siebie małe dzieci.

Na koniec ciekawostka: Czy wiesz, że…

Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Sussex wykazały, że:

• czytanie redukuje stres o 68%,
  • słuchanie muzyki  o 61%,
  • filiżanka herbaty o 54%,
  • spacer o 42%,
  • gry wideo tylko o 21%

Zadbajcie o siebie! Po prostu czytajcie dla przyjemności!

Beata Iwanicka