Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Tytusa Trzecieskiego w Miejscu Piastowym

Wydarzenia

Miejsteckie Kolędowanie!!! 

dobra1

Akcja dla Maciusia!!! 

macius

5 worków zakrętek przewiezionych do Rodziców Maciusia. Kolejne dostarczymy w najbliższym czasie. Nasi uczniowie bardzo chętnie włączają się do charytatywnych akcji. Są bardzo wrażliwi, mają wielkie serca, czego przykładem jest ogromne zaangażowanie w różne akcje. Zakrętki do szkoły przynoszą uczniowie począwszy od dzieci świetlicowych, a skończywszy na gimnazjalistach. Później członkowie Samorządu Szkolnego pakują je do dużych worów. Czasem niewiele potrzeba, by komuś pomóc, przynieść radość - mały gest znaczy wiele. W imieniu Rodziców Maciusia dziękujemy.
Zdjęcie - zasoby internetowe

 

 

Nasi uczniowie - uczestniczą w ogólnopolskiej akcji!!! 

autorytet

"Bądźmy poszukiwaczami autorytetu" – to nazwa ogólnopolskiej akcji profilaktyczno – edukacyjnej, w której uczestniczy również nasza szkoła. Organizatorem akcji jest Fundacja Archezja, a program współfinansowany jest ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Ministerstwo Sprawiedliwości.
W ramach realizowanych działań uczniowie kl. IV -VIII uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez nauczycielkę – p. Lucynę Kandefer. Zajęcia prowadzone były aktywnymi metodami z wykorzystaniem kart edukacyjnych, filmu. Uczniowie m.in. poszukiwali odpowiedzi na pytania jakimi cechami obdarzona jest osoba, którą możemy określić mianem autorytetu, kto dla mnie jest autorytetem? Mocno było podkreślane znaczenie autorytetu w życiu każdego człowieka – Autorytet to skarb – kiedy go znajdziemy, nasze życie stanie się lepsze, a my będziemy mądrzejsi. Cieszy fakt, że dla większości uczniów autorytetem są Rodzice. Efektem prowadzonych zajęć są plakaty, które zostaną umieszczone na gazetce dla Rodziców. Uczniowie zostali zachęceni do wzięcia udziału w konkursie – „Przeprowadź wywiad ze swoim mistrzem”. Dodatkowo uczniowie w ramach projektu wypełniali elektronicznie ankietę. Działania te koordynowała nauczycielka p. Barbara Słaby. Wyniki ankiety posłużą nam później do wyciągnięcia wniosków do dalszej pracy.

 

Zajęcia sportowe!!! 

 

pokaz

 

 

Zapraszamy na zajęcia pokazowe, które odbędą się w dniu dzisiejszym (18.01.2019r) o godzinie 17:30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej.

 Na zajęcia zapraszamy zarówno uczniów klas młodszych jak i przedszkolaki.

 

 

 

 

 

Gimnazjaliści w akcji - Młodzi Przedsiębiorcy!!! 

mlodzi

Od października uczniowie III klasy gimnazjum, pod opieką pani Lucyny Kandefer, realizują ogólnopolski projekt – Młodzi Przedsiębiorcy. Składa się on z 7 modułów. Za nami już cztery z nich : I – Oszczędzanie i nwestowanie, II – Usługi bankowe, III- Zakupy i prawa konsumenta, IV – Zakładamy firmę. Podczas spotkań projektowych uczniowie zdobywają wiedzę i doświadczenie w zakresie oszczędzania, inwestowania własnych środków finansowych, zarządzania budżetem oraz prowadzenia własnego przedsiębiorstwa w wirtualnej rzeczywistości. Teorię przekładają na praktyczne działania. A jak wygląda nasza praca?. Spotykamy się po lekcjach, wykonujemy zadania z danego modułu, wysyłamy do naszego mentora sprawozdanie, który je sprawdza, akceptuje bądź zleca jego uzupełnienie, pisze komentarz i jeśli wszystko jest ok! możemy przejść w określonym terminie do kolejnych modułów. Wiele zespołów poddało się my trwamy uparcie i chcemy dojść do końca, a przed nami jeszcze trzy moduły. Do pracy mobilizują nas pozytywne komentarz naszych mentorów – Oto niektóre z nich:

Zespół TEAM BANAŚ:
Chłopaki, na wstępie chciałabym Wam bardzo pogratulować mobilizacji do pracy. Dziękuję za szybko nadesłane, kompletne i merytorycznie poprawne sprawozdanie.

Z przyjemnością stwierdzam, że w Waszym sprawozdaniu dokonaliście wyboru jednego z wymienionych produktów bankowych i wymieniliście więcej niż wymagane trzy istotne zalety danego produktu - czyli rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego.......

Jeszcze raz gratuluję Wam sumienności, zaangażowania oraz motywacji do pracy! Oby tak dalej!

Wasza mentorka

Zespół Pryncypałki

Dziękuję za przesłanie sprawozdania w terminie jego oddania.
Zadanie pierwsze dotyczące porównania oraz wyboru odpowiedniego modelu auta dla rodziny Koniecznych poszło Wam jak z płatka! Wybraliście 3 auta, które porównaliście, a następnie wybraliście jedno z nich i zarekomendowaliście je rodzinie Koniecznych. Brawo!
Dziękuję za refleksje kończące to sprawozdanie. Cieszę się z tego, że macie tak dojrzałe refleksje i skrupulatnie oceniliście swoją współpracę w grupie. Doskonale, że widzicie i korzystacie z Waszych zasobów. Fajnie, że potraficie podejmować wspólne decyzje i stanowi to dla Was istotny element pracy w grupie. Jestem pod dużym wrażeniem!

Pozdrawiam serdecznie,
Basia Jurowska

Zespół Czarna Husaria
Droga grupo,
Serdecznie dziękuję za przesłanie sprawozdania w terminie.
1) W zadaniu 1 bardzo dobrze opisujecie zalety karty kredytowej - brawo!
2) W zadaniu 2 świetnie dobieracie konta do porównania i podajecie ich parametry. Sprawdzacie które z kont ma wyższe oprocentowanie i podajecie świetne argumenty do przekonania rodziców - super!
3)Świetnie opisujecie szerokie, konkretne zastosowania systemu BLIK, brawo!
4)Cieszę się, że moduł Wam się spodobał i uznajecie go za przydatny!
Podsumowując - sprawozdanie bezbłędne. Serdecznie gratuluję i akceptuję moduł.
Pozdrawiam,
Michał Grabka

Obecnie wirtualnie zakładamy nasze firmy. O naszych dalszych działaniach będziemy wszystkich informować.

 

 

Koncert z okazji Święta Trzech Króli !!!

koncert

 

Jako współorganizatorzy zapraszamy wszystkich Rodziców, Mieszkańców Miejsca Piastowego, Uczniów i Pracowników Szkoły, na noworoczny koncert z udziałem naszych uczniów. Kolędy zaśpiewają nasze wybitne solistki: Wiktoria Cetera, Wiktoria Micek, Julia Sechman, a wiersze recytowac będą: Julia Kosztyła, Wiktoria i Natalia Guzik. Szczegóły na plakacie.

 

 

 

Mikołajki w Filharmonii !!!

filharmonia

 

Uczniowie klasy Vb i VI uczestniczyli w koncercie w Filharmonii Podkarpackiej pt. „Dziadek do orzechów” z udziałem orkiestry symfonicznej. Spektakl opowiadający historie małej dziewczynki w wigilijną noc przeniósł wszystkich odbiorców w iście świąteczny nastrój .

 

 

 

Życzenia Świąteczne

7

 

W tych wyjątkowych dniach

Świąt Bożego Narodzenia,
chcemyWam życzyć wiele zadowolenia
i sukcesów z podjętych wyzwań.
Niech w nadchodzącym Nowym 2019 Roku
szczęście i pomyślność nigdy Was nie opuszczą,
a wiara codziennie dodaje sił i energii
do realizacji nowych pomysłów.

Dyrekcja i Grono Nauczycielskie

 

 

 

Uroczysta, wspólna Wigilia

wigilia

 

 

Uroczysta, wspólna Wigilia.
Łamanie się białym opłatkiem i moc życzeń...

 

 

Jasełka

jaselka1

 

 

 

Jasełka wprowadziły naszych uczniów jak i nauczycieli w atmosferę świąteczną...

 

 

 

Wyjazd na lodowisko!!!

jazda

 

 

W dniu dzisiejszym nasi uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności jazdy na lodzie...

 

 

 

 

 

 

ZEBRANIA z RODZICAMI

Zapraszam rodziców uczniów Szkoły Podstawowej

na spotkania z wychowawcami, które odbędą się 

w środę 12 grudnia 2018 r. o godz. 1630.

 

Małgorzata Stanisz-Krupa

Dziękujemy Rodzicom i Opiekunom, którzy wzięli udział w ankiecie dotyczącej używania telefonów komórkowych na terenie szkoły. Wpłynęły do nas 103 ankiety.  72 osoby wypowiedziały się za zakazem używania telefonu komórkowego/smartfona  podczas pobytu dziecka w szkole, a 31 respondentów jest przeciwnych takiemu zakazowi. W związku z tym, że wielu Rodziców wnioskuje o wprowadzenie w szkole zakazu używania telefonów komórkowych/smartfonów w najbliższym czasie podjęte zostaną stosowne decyzje.

 

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW!!!

da

 

Społeczność Szkolna dziękuje

Wszystkim Rodzicom,

którzy zaangażowali się

                                         w przygotowanie Zabawy

                                     Andrzejkowej.

 

 

BEZPŁATNE SZKOLENIA KOMPUTEROWE!!!

Szanowni Państwo,

w imieniu Gminy Miejsce Piastowe,

informujemy o realizowanym przez Gminę Miejsce Piastowe projekcie dotyczącym bezpłatnych szkoleń komputerowych oraz zwiększenia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie. Zachęcamy mieszkańców/rodziców z terenu Gminy Miejsce Piastowe do udziału w tych szkoleniach, z uwagi iż grupa docelowa projektu liczy aż 240 osób - szczegóły zawarte są w ulotce: "W sieci bez barier""Rodzic w Internecie""Moje finanse i transakcje w sieci" oraz "Działam w sieciach społecznościowych". Dla każdego uczestnika przewidziane są materiały promocyjne (m.in. pendrivy, notesy z długopisami, teczki, ładowarki samochodowe lub fartuszki), a także "słodki" poczęstunek na warsztatach.

Kontakt: 

Natalia Kuliga-Helnarska
LGD "Kraina Nafty"
tel. 725 995 723

 

STULECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI!!!

po

11 Listopada świętowaliśmy wszyscy bardzo uroczyście. O 9:30 odprawiona została Msza Św. za Ojczyznę. Przed jej rozpoczęciem Kasia, Paulina i  Gabrysia przypinały wiernym piękne kotyliony wykonane przez uczniów naszej szkołyu. Po uroczystościach w kościele Orkiestra Dęta Gminy Miejsce Piastowe wykonała krótki, ale jakże wzruszający koncert pieśni patriotycznych. Następnie udaliśmy się w kierunku Pomnika 650- lecia Miejsca Piastowego, gdzie odczytany został Apel Poległych i przedstawiciel instytucji i organizacji złożyli w Hołdzie Poległym za Ojczyznę wiązanki kwiatów.Następnie Ksiądz Proboszcz odmówił za Poległych modlitwę, a całe spotkanie zakończyła Orkiestra kolejną wiązanką cudownych patriotycznych pieśni. Po południu w kościele - dalszy ciąg uroczystości.

 

 

DLA NIEPODLEGŁEJ!!! - PROGRAM ARTYSTYCZNY 

ko

W hołdzie Poległym za Ojczyznę dedykowany był religijno - patriotyczny program, który rozpoczął się o godz 16:00 w kościele parafialnym w Miejscu Piastowym. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili aktorzy - uczniowie naszej szkoły oraz absolwentka - Katarzyna Chorzępa- Sołtysik. Wszyscy mieli możliwość przeżyć dramatyczne chwile rozbiorów Polski, zmagania naszych przodków o wolną Polskę. Podkreślona została ogromna wiara Polaków, którzy zanosili modły przed tron Boga prosząc o Wolną Polskę. Niezwykły był występ naszej scholi i solistek, które wykonały przepięknie patriotyczne pieśń.

 

 

JUŻ JUTRO 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI!!!

dlan

Sobotnie popołudnie upłynęło nam na próbach przed jutrzejszym występem w kościele parafialnym.

Zapraszamy wszystkich na niedzielne patriotyczne uroczystości. Pokażmy jak bardzo kochamy Naszą Ojczyznę- Polskę.
Niech na naszych domach powiewa flaga biało- czerwona.

 

 

 

 

 

 

 

 

3 DNI DO 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI!!!

bib

Ostatnim zadaniem, które realizowaliśmy w szkole, w związku z projektem: "Tydzień dla Niepodległej" było patriotyczne spotkanie w Gminnej Bibliotece Publicznej w Miejscu Piastowym. Wzięło w nim udział 17 uczniów. W wieczornej scenerii, bo spotkanie trwało od 17:00 do 20:00, obejrzeliśmy film, śpiewaliśmy patriotyczne pieśń i braliśmy udział w konkursach i zabawach przygotowanych przez panie bibliotekarki. Czas upłynął nam w miłej atmosferze, a dla uczestników przygotowany został słodki poczęstunek.

Spotkanie zorganizowane zostało we współpracy z Gminna Biblioteką Publiczna w Miejscu Piastowym i towarzyszeniem "MY".

 

 

PODSUMOWANIE GMINNEGO PLASTYCZNEGO KONKURSU!!!

pl

8 listopada w Sali Domu Ludowego w Zalesiu obyło się podsumowanie Gminnego Plastycznego Konkursu
"Niepodległość na obrazku - prace dzieci na 100 - lecie odzyskania niepodległości".
W konkursie tym wzięli udział uczniowie klas I - II :
Aleksandra Świdrak, Grzegorz Bara, Mateusz Kolanko i to właśnie Mateusz zajął zaszczytne pierwsze miejsce.
Gratulujemy zwycięzcy i wszystkim pozostałym uczestnikom.

 

 

 

4 DNI DO 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI!!!

ciastka

Dzisiaj w pieśni i wierszu sławiliśmy naszą Ojczyznę – przed szkolną publicznością wystąpili Laureaci wczorajszego szkolnego konkursu. Z sala lekcyjnych płynęły patriotyczne pieśni śpiewane przez uczniów.
Wiele emocji dostarczyło drugie zadanie, które było zaplanowane do realizacji – dekoracja w barwach narodowych ciasteczek upieczonych przez panie ze Stowarzyszenia MY. Kruche ciasteczka wykończone były przepysznym lukrem przygotowanym przez nasze panie kucharki. Małe dzieci i troszkę starsi uczniowie wkładali wiele serca, by pięknie udekorować ciasteczka – każde jest inne, piękne – to ciasteczka dla Niepodległej, które jutro zjemy ze smakiem.

 

 

 

 

 

 

5 DNI DO 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI!!!

100

Środa – to kolejny dzień realizacji zadań w naszym niepodległościowym projekcie. Upłynął nam pod hasłem – śpiewaj pieśni i wygłaszaj wiersze o Ojczyźnie – bo dzisiaj odbył się szkolny konkurs pieśni i poezji patriotycznej. Wzięło w nim udział 30 uczniów. Jury miało więc bardzo trudne zadanie do wykonania, ale ostatecznie udało się wyłonić Laureatów.

Jutro usłyszymy ich podczas uroczystej Gali Laureatów i Wyróżnionych. Trwają intensywne próby programów artystycznych przygotowanych dla Niepodległej. Dalej robimy kotyliony. Coraz piękniejszy jest wystrój szkoły – dzisiaj pojawiła się piękna w narodowych barwach dekoracja na holu szkoły. Z naszych ust wyrywa się okrzyk: Polska jest cudowna i „...ja to mam szczęście żyć w tym momencie w kraju nad Wisłą...”.

 

 

 

 

 

6 DNI DO 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI!!!

pol

Dzisiaj robiliśmy kotyliony. Każdy z uczniów ozdobi nim swoją koszulę na uroczystą akademię w piątek. Będziemy rozdawać je również uczestnikom Mszy św. za Ojczyznę, która odbędzie się 11.11. o godz. 9:30.

Coraz piękniejszego wyglądu nabierają nasze szkolne korytarze. Każdego wita piękny królewski Orzeł Polski, a nad głowami powiewają flagi narodowe. Ścienne gazetki przypominają również o zbliżającym się jubileuszu. Dzisiaj młodsze dzieci wzięły udział w narodowym czytaniu legend polskich i tekstów historycznych.

 

 

7 DNI DO 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI!!!

mal

Poniedziałek upłynął nam pod znakiem Symboli Narodowych. Uczniowie na lekcjach, wykorzystując różne techniki plastyczne wykonywali prace, w których artystycznie przedstawiali Polskie Symbole Narodowe. W ich wykonanie wkładali wiele serca - każdy starł się, by jego praca była piękna. Na zajęciach plastyki kwitła praca zespołowa - tam powstawało kilka plansz przedstawiających Godło Polski - Orzeł Biały nabierał swojego majestatycznego wyglądu. Jutro po ostatnich jeszcze plastycznych zabiegach, pojawi się w kilku miejscach naszej szkoły - jako element dekoracyjny, podobnie jak flagi wykonane przez uczniów.

Dodatkowo wykonana został historyczna gazetka: "Drogi Polski do niepodległości", na głównym holu szkoły. Na tym nie koniec - uczniowie klasy III gim. dwie pierwsze lekcje spędzili w Gminnej Bibliotece, gdzie aktywnie uczestniczyli w patriotycznym spotkaniu.
Jednoczymy wszystkie swoje siły wokół projektu - Dla Niepodległej. Jutro przed nami kolejne patriotyczne wyzwania.

 

TYDZIEŃ DLA NIEPODLEGŁEJ!!!

o

Pod takim hasłem nasi uczniowie wezmą udział w patriotycznym projekcie. Oto zadania, które będziemy realizować:

05.11. - poniedziałek - Nasze Symbole Narodowe - uczniowie wykonają je różnymi technikami plastycznymi. Prace wykorzystane zostaną do dekoracji naszych korytarzy i sal lekcyjnych.
06.11. - wtorek - patriotyczny poranek w szkolnej bibliotece, robimy kotyliony na 100- lecie odzyskania Niepodległości.
07.11. - środa - Konkurs poezji i pieśni patriotycznej.
08.11. - czwartek - Koncert w wykonaniu Laureatów Szkolnego Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej, wspólny śpiew patriotycznych pieśni i jeszcze jedno zadanie w tym dniu - dekoracja ciasteczek w narodowych barwach.
09.11. - piątek - uroczysta akademia z okazji 100- lecia odzyskania niepodległości, patriotyczny wieczór w gminnej bibliotece.
Projekt realizowany jest we współpracy ze Stowarzyszeniem Edukacyjno - Kulturalnym MY oraz Gminną Biblioteką Publiczną w Miejscu Piastowym.
O realizacji zadań będziemy informować.
Obraz: zasoby internetowe

PATRIOTYCZNE OBCHODY Z UDZIAŁEM NASZYCH UCZNIÓWY!!!

orz

Jako współorganizatorzy, zapraszamy wszystkich mieszkańców, do udziału w Patriotycznych Uroczystościach z okazji 100- lecia Odzyskania Niepodległości.

 

 

 

 

 

 

 

 

KWESTA NA CMENTARZU!!!

kwesta

 

W Dzień Wszystkich Świętych, na cmentarzu prowadzona była kwesta. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na renowację kolejnych zabytkowych pomników.

 

 

 

 

 

PAMIĘTAMY!!!

znicz0

W dzień poprzedzający Wszystkich Świętych uczniowie kl. III gim. wraz z p. Lucyną Kandefer w imieniu wszystkich pracowników i uczniów zapalili znicze na grobach zmarłych nauczycieli, uczniów i osób związanych z naszą społecznością szkolną.
Nad grobami zmarłych bliższych i dalszych osób, pochylali się również najmłodsi uczniowie ze szkoły i przedszkolaki, którzy wraz ze swoimi wychowawczyniami odwiedzili dzisiaj cmentarz. W ten sposób wszyscy wyraziliśmy Pamięć, o tych którzy odeszli.

 

 

WEŹMIEMY UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM PROJEKCIE!!!

przedsieb

To już pewne, że uczniowie kl. III gim. wezmą udział w ogólnopolskim projekcie: MŁODZI PRZEDSIĘBIORCY. Podczas jego realizacji zdobywać będą doświadczenie w zakresie oszczędzania, inwestowania własnych środków finansowych, zarządzania budżetem oraz prowadzenia własnego przedsiębiorstwa w wirtualnej rzeczywistości, a także będą uczą się nawiązywania współpracy, promowania własnych pomysłów, budżetowania i analizowania ryzyka. Nasza szkoła już po raz drugi bierze udział w projekcie. Opiekunem trzech projektowych grup będzie p. Lucyna Kandefer. Młodym przedsiębiorcom życzymy ciekawych, twórczych pomysłów.

SZKOLNY RAJD - OBIERAMY KIERUNEK - "PRZYMIARKI" 

przym

18 października 2018 roku uczniowie klasy VIII SP i III gimnazjum pod opieką B. Słaby, A. Mezglewskiej i E. Gosztyły pieszo wybrali się na trasę turystyczną z Iwonicza – Zdroju do Rymanowa - Zdroju przez Przymiarki.
Październikowa pogoda zachęcała do aktywnego wypoczynku i podziwiania pięknych krajobrazów Beskidu Niskiego. Wszyscy uczestnicy z uśmiechem na twarzy dotarli do końca trasy w Rymanowie-Zdroju, skąd po godzinnym odpoczynku wyruszyli w drogę powrotną do Miejsca Piastowego. Była to udana wyprawa.

 

 

 

 

 

 

POBIJALIŚMY REKORD...

resuscyt

16 października w Europejskim Dniu Przywracania Czynności Serca zorganizowaliśmy akcję bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej w ciągu 30 minut. Włączyli się w nią uczniowie klasy 3 gimnazjum oraz klas 5a i 5b Szkoły Podstawowej. Bicie rekordu ma zasięg ogólnopolski, zostało zainicjowane przez Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w 2013 roku. W naszej szkole odbyło się po raz drugi. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy! Opiekunami akcji były p. Lucyna Kandefer i p. Barbara Słaby

 

 

 

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY "100 ZADAŃ NA STULECIE ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI"

20181025 124819

 

W dniu 25 X 2018r. przedstawiciele klas 5, 6, 7 i 8 brali udział w Gminnym Konkursie Matematycznym „100 zadań na stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości”, który odbył się w Szkole Podstawowej im. Benedykta Wierdaka w Głowience. Uczniowie w I etapie konkursu indywidualnie rozwiązywali 24 zadania tekstowe. W II etapie całe zespoły wspólnie rozwiązywały 4 zadania matematyczne z elementami treści historycznych. Wiele emocji wywołały ciekawe prezentacje wyglądu zgodne z tematem przewodnim konkursu – setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, za które jury również przyznawało punkty. Wszystkie drużyny z całej gminy były świetnie przygotowane i tylko niewielka różnica punktów decydowała o końcowym wyniku. Wszyscy uczniowie z rąk Pana Dyrektora otrzymali rzeczowe nagrody i dyplomy, a nauczyciele podziękowania.

 

NARODOWE CZYTANIE 2018

narodowe

 W dniu dzisiejszym nasza szkoła włączyła się do akcji "Narodowe Czytanie"Uczniowie klasy 8 odczytali fragment lektury "Przedwiośnie" Stefana ŻeromskiegoTym samym uczciliśmy obchody 100 - lecia odzyskania niepodległości.

 

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Luty 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Imieniny